ijn_dave (ijn_dave) wrote,
ijn_dave
ijn_dave

Если по жилым кварталам стреляют ВСУ - не верь глазам своим!

нона

Ибо это "террористы" перефарбувались:

Зафіксовано нові випадки використання державної символіки України на техніці терористів, з якої обстрілюються житлові квартали Донецька та прилеглих міст

Під час убивств мирного населення у Донецькій та Луганській областях терористи використовують державну символіку України. За даними розвідки Збройних Сил України, бандити зафарбували надписи «На Киев» та «На Львов» на броні двох своїх танків, після чого почепили на них Державний Прапор України та розпочали обстріли житлових кварталів Донецька та інших прилеглих до обласного центру міст.

Незаконні збройні формування продовжують спроби утримати під своїм контролем міста Донецьк та Горлівка. З цією метою продовжується передислокація терористичних груп.

Терористи в будь-який спосіб, у тому числі шляхом фізичного та психологічного насильства, намагаються придушити акції спротиву з боку місцевого населення. Відмічається активізація діяльності розвідувально-диверсійних груп професійних найманців, які пройшли відповідну підготовку щодо проведення терористичних актів проти мирного населення.


Даже интересно, а ополчение вообще воюет или только "перефарбуется"? А если "перефарбуется" то кто наносит потери ВСУ? Лично Путин? Так он поеданием свидомых младенцев занят, ему некогда.

Это не министерство обороны украины, а ублюдки и шизофреничные кровавые упыри.

Tags: Укропия & Майдаунизм, Цинизм
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments